Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Jaką zakupić kurtkę przeciwdeszczową?

Artykuły

Pogoda lubi płatać nam figle i nierzadko czyni to w niezmiernie wredny sposób. Całkowicie czyste niebo zakrywa się nieoczekiwanie burzowymi chmurami, z których spada na nas intensywna pompa.


dzieci
Author: Dan Cake
Source: Dan Cake


W kilka sekund przemoczeni jesteśmy do suchej nitki, zziębnięci a także źli. Chyba, że wprzódy wyekwipowaliśmy się w należytej jakości przeciwdeszczową kurtkę, pod którą nasza skóra oraz ubrania pozostają suche.

Czy poszukujesz na stronie chiptuning wrocław czegoś wyjątkowo interesującego? Zapraszamy w takim razie do nowego tekstu. Musisz jedynie kliknąć w ten link.

Dlatego też ów element odzieży powinien koniecznie znaleźć się na liście zakupów, jakie planujemy zrobić przed odjazdem na wczasy. Bezwzględnie powinniśmy o niej pamiętać, gdy zamierzamy spędzić urlop w górach albo na żaglach. Jedno zerknięcie na ofertę przeciwdeszczowych kurtek w jakimkolwiek sklepie sportowym uświadomi nam, że jest ona nie tylko niezmiernie bogata, lecz też bardzo zróżnicowana. Pierwsze, co rzuca się nam w oczy to ceny, jakie mogą wynieść od kilkudziesięciu do nawet paru tysięcy . Również parametry, jakimi oznaczone są kurtki mogą być bardzo różne, jednak dla osoby niewtajemniczonej i tak nic nie oznaczają. Dlatego przed tym, jak damy wiarę konkretnemu modelowi i przeznaczymy na niego dużą sumę pieniążków, musimy sprawdzić, czym powinna cechować się dobra kurtka 4f.
lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com


Kurtka przeciwdeszczowa, aby dobrze spełniała swoje funkcje, musi być stworzona z membrany, pokrytej tysiącami mikroskopijnych otworów. To właśnie przez nie para wydostaje się na wierzch materiału, lecz deszcz nie dostaje się do środka.


Dzisiaj wytwórcy przeciwdeszczowych kurtek kładą nacisk nie tylko na doskonalenie własnych wyrobów pod względem technicznym, lecz dbają również o to, ażeby były one wygodne i trendy.