Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Kręgle - gra, która cieszy się dzisiaj coraz większą popularnością

Artykuły

Kręgle to bardzo atrakcyjna gra, jaka cieszy się coraz większą popularnością. W kręgle ochoczo grają zarówno osoby młodsze jak dodatkowo starsze, ponieważ tak naprawdę jest to gra wspaniała dla każdego. Kręgle to rodzaj gry, jaki polega na strąceniu kulą 9-10 dosyć ciężkich pionów, jakie nazywane są właśnie kręglami. Kręgle możemy podzielić na parę gatunków, przynależą do nich kręgle parkietowe i klasyczne, oraz także bowls i bowling.


Gry planszowe
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o kręgle klasyczne to są one najbardziej rozwinięte w Europie, za to bowling jest współcześnie znany na całym świecie. W grze wykorzystuje się kulę do kręgli, która ma średnicę około 160 do 218 mm. Mają one też 12 cm szerokości i 38 cm wysokości. Jeżeli chodzi o wagę kręgla to najczęściej wynosi ona od 1,47 do 1,64 kg. W kuli tej znajdują się przynajmniej dwa otwory na palce, czasem więcej. Jeśli chodzi o parkiet to ma on 18 metrów długości i 1 metr szerokości, za to po boku parkietu znajdują się rowy, które uniemożliwiają powrót kuli na tor, jeżeli z niego wypadła.

Kręgle są znakomitą rozrywką i wybornym pomysłem na spędzanie wolnego czasu.

Masz zamiar zwiększyć swą wiedzę i poczytać następne posty na podobny temat? To rewelacyjnie - wejdź zatem na łącze do serwisu (http://e-hunter.pl/ortopedyczne-legowisko-dla-psa-hunter-livingston) i przejdź do interesującej strony.

Wyprawa na kręgle z przyjaciółmi zdoła być istotnie atrakcyjnym przeżyciem. Gra w kręgle daje sporo emocji nic więc dziwnego, że niemało osób entuzjastycznie wybiera się na kręgielnie.

Kręgielni możemy obecnie znaleźć istotnie sporo, są one modne w każdym mieście, wskutek tego jeśli szukasz na przykład kręgielni na terenie Kłodzka to możesz ją bez trudu odnaleźć poprzez wprowadzenie do swojej wyszukiwarki internetowej hasła „kręgielnia kłodzko”. Prawdopodobnie znajdziesz ogromnie wiele kręgielni na terenie Kłodzka.


Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny
Author: Planet PR
Source: Planet PR
Nawet jeśli nigdy do tej pory nie miałeś okazji grać w kręgle to z pewnością należałoby chociaż raz skusić się na zagrywkę w tą grę. Początki mogą być nieznacznie trudne, jednak z czasem naturalnie nabierzesz większej zręczności, kto wie, być może, że okaże się iż gra w kręgle stanie się Twoim nowym zainteresowaniem i pasją.