Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób spędzić jesienne i zimowe wieczory? Przed telewizorem? Zdecydowanie nie!

Artykuły

Przyszła jesienna pora, iza moment przyjdzie zima. Robi się coraz bardziej ciemno, zimniej, o wiele mniej czasu spędzamy na dworze. Cofamy czas, dlatego zmrok nadchodzi o wiele szybciej niż to było w Lato.


A co będzie najlepsze, żeby przetrwać taki czas. Możemy oglądać telewizję, czytać powieści, można też zagrać w gry, ale planszowe. Jakie? Oto ciekawe propozycje.


Na przykład Abalone gra () będzie bardzo interesująca, w jakiej najprostsze zasady będą złączone z niezliczoną sumą opcji, a ponadto wszystko jest to wSPAniale wykonane, więc rozgrywka będzie czystą przyjemnością. Pomysł stworzenia tej pozycji zrodził się w 1988 roku. Firma, jaka ją wyprodukowała nazywa się identycznie jak gra – Abalone.


zespoły
Author: Bartosz Madejski
Source: http://www.flickr.com


Nikt w tamtych czasach nie był pewny, iż ta pozycja stanie się tak popularna, dziś zaś jeżeli chcemy pograć w coś rzeczywiście interesującego, to Abalone będzie jedną z takich pozycji. Zupełnie jak Super farmer. () Co interesujące powstała w naszej stolicy w 1943 roku. Z początku jednak nosiła tytuł “Hodowla Zwierzątek” Obmyślił ją nasz rodowity matematyk - Karol Borsuk.

Interesują Cię nowe zagadnienia? Więc bądź na bieżąco! Dlatego musisz przeczytać nowy wpis na interesujący nas temat, żeby dojść do bardziej dokładnych wiadomości.

I ostatnia z propozycji - Wojna o pierścień (), to strategiczna gra planszowa, która umożliwia grającym zanurzyć się w świecie Władcy Pierścieni.


Czeka nas więc mnóstwo ekscytujących wyzwań, wspaniałych postaci. Będziemy rządzić największymi królestwami, a na naszych barkach będzie spoczywać ich ochrona.
Każda z opisywanych pozycji jest idealna na jesienne oraz zimowe długie wieczory. Jeżeli tylko zamierzamy spędzić je interesująco i ekscytująco i nie myśleć o szarej pogodzie na dworze, to tego rodzaju gry będą najlepsze.