Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Jak zorganizować ciekawą imprezę z przyjaciółmi? Zobacz na co zwrócić uwagę

Artykuły

Sobotnie wieczory każdy z nas lubi spędzać w inny sposób. Jedni lubią spędzać je przy dobrym filmie, inni czytając książki, jeszcze inni na imprezach. Są też tacy, dla których jest to świetna okazja, aby spotkać się z przyjaciółmi. Jednak nie lubią oni wykwintnych imprez, preferują bardziej kameralne spotkania, chociażby w domu, przy piwie czy lampce wina i przy jakimś ciekawym zajęciu.

Zresztą, jeżeli są to ludzie, których wyjątkowo lubimy, to nie musimy mieć nawet zajęcia - możemy po prostu usiąść i porozmawiać, na pewno nie zabraknie nam wspólnych tematów i nikt nie będzie mówił, że jest nudno.
rozrywka dla gości
Author: FotoPlus Collective
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli natomiast zapraszasz różnych gości i zamierzasz im zapewnić wyjątkową rozrywkę, masz do wyboru przynajmniej kilka interesujących opcji. Jakich? Przede wszystkim pomyśl o tym, co postawisz na stole, a więc, czym poczęstujesz swoich gości. Nie muszą to być oczywiście wykwintne potrawy - w końcu spotkanie jest raczej nieoficjalne. Z drugiej jednak strony czymś gości poczęstować należy. Oprócz standardowych paluszków i chipsów warto również spróbować sięgnąć po bardziej ekstrawaganckie rozwiązania.Może coś upieczesz? Na przykład ciastka albo muffinki. Nie musi to być od razu żadne wymyślne ciasto, raczej jakaś przekąska, coś do przegryzienia „w międzyczasie”. A może warto przygotować koreczki? Co prawda wymagają więcej czasu, ale za to większość ludzi za nimi przepada. Zatem i twoi goście na pewno będą zachwyceni. Możesz również umówić się z nimi, że każdy weźmie coś ze sobą do jedzenia - sałatkę, ciasto lub przynajmniej paczkę paluszków. W ten sposób zbierze się tego na pewno sporo, a ty się zbytnio nie napracujesz ani nie wykosztujesz. Tym, o czym jak najbardziej nie wolno ci zdecydowanie zapomnieć, jest posprzątanie mieszkania.

A co na imprezie możecie robić? Koniecznie zorganizuj jakieś ciekawe gry imprezowe. Obecnie są one bardzo modne. Jeśli zatem lubicie fajne gry planszowe, macie naprawdę wiele możliwości. Są one oczywiście dosyć drogie, ale gdy już zakupisz taką grę, to zostanie ci na długie lata. Możesz także poprosić kogoś, by kupił ci ją na przykład na urodziny czy święta. Co jeszcze możecie robić? Przez większość ludzi lubiane są standardowe zajęcia, takie jak chociażby tańce albo z kolei oglądanie filmów.

Wręczamy Ci darmowe wejście (https://starocieiantyki.pl/) do następnych niezwykle ciekawych wiadomości, które znajdują się na innej witrynie. Wystarczy jedynie kliknąć w ten link.

Warto więc zaplanować coś także i w tym zakresie.