Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Firma prowadząca działalność w internecie przede wszystkim powinna posiadać ciekawą nazwę strony

Artykuły

Wiele nowych, jak również już od dawna działających przedsiębiorstw dostrzega ogromną rolę internetu w rozkręcaniu prowadzonej działalności i rzecz jasna wzrost zysków, przez dotarcie do większego grona klientów. Dzisiaj każde szanujące się przedsiębiorstwo ma własną stronę w internecie albo może podać jakiś adres, gdzie użytkownicy na spokojnie, siedząc wygodnie w fotelu mogą sprawdzić ofertą.
o domenie
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Strona internetowa jest przy tym niczym wizytówka firmy – to na jej podstawie zazwyczaj klienci oceniają firmę. Stąd też, pierwsze wrażenie przy oglądaniu takiej strony powinno być jak najlepsze. Dzięki temu zagwarantujemy sobie pozytywne opinie. Jednak bardzo istotne znaczenie wydaje się mieć przede wszystkim … domena strony.Domena strony jest głównym jej znakiem rozpoznawczym - o ile strona to wizytówka, a więc narzędzie gwarantujące informacje o firmie, o tyle nazwa strony jest właśnie podstawową informacją o niej. Wiele razy wchodzący na internet nie znają danego sklepu, niemniej szukają określonego rodzaju produkty, czy usługi, na podstawie których wyszukują przedsiębiorstwa, które je oferują. Wpisują więc frazę w wyszukiwarkę – i jeżeli dogłębnie przemyśleliśmy, jako właściciele przedsiębiorstwa jej nazwę – powinni bez problemów trafić właśnie na naszą witrynę. Warunek jest jeden – ma być to nazwa adekwatna do charakteru działalności i jednocześnie prosta, taka, która zazwyczaj przychodzi ludziom do głowy w pierwszej kolejności. Nazwa strony jest w tym przypadku podstawą sukcesu.

preparaty
Source: http://www.sxc.hu
Dzięki niej możemy szybko zorientować się z jaką działalnością mamy do czynienia. Bo czy trzeba wiele się zastanawiać, by wiedzieć, że np. to miejsce, gdzie na pewno kupimy wszelkiego typu leki i preparaty, w tym dla sportowców? Albo, że z kolei to strona, gdzie będziemy mieć do czynienia z tematyką sportową? Już sama nazwa wiele może wyjaśniać i tak właśnie ma być.

Rzecz jasna ważne jest, by nazwa była niepowtarzalna i przede wszystkim – jak już podkreślono – jak najwięcej mówiła o zawartości witryny. Mamy np.

Jeśli zaintrygował Cię nasz wpis, to przejdź na adres tej podstrony (https://stomatologiacichon.pl/) i pod nim wyszukasz znacznie więcej szczegółowych wiadomości.

firmę – wiemy, że to zapewne będzie sklep, ale z jakiego rodzaju asortymentem? Musimy wejść i zajrzeć, inaczej nie będziemy wiedzieć. Na tym właśnie polega istota domeny – ma być jak kobieta: atrakcyjna i przyciągać.