Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Niejeden wielbiciel futbolu zna ligę angielską oraz kluby na wyspach

Artykuły

Zespoły piłkarskie z Anglii są bardzo dobre. Niejeden fan futbolu zna ich co najmniej kilka.


Ludzie, którzy określają się mianem fanami jakiegoś klubu, śledzą ich mecze oraz z przyjemnością nabywają różne gadżety związane ze swoją ukochaną ekipą.


kadr - sklep
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli dla przykładu jesteśmy fanami, którzy całą duszą wspierają Arsenal Londyn, to oczywiście chcemy mieć koszulkę albo szalik naszej drużyny. Zależy nam wówczas także na tym, żeby były to gadżety oryginalne. Powinniśmy wówczas w sieci sieci rybackie wyszukać oficjalny sklep online swojej drużyny oraz zamówić zakupy. Jeśli chcielibyśmy przyoszczędzić na dostawie, to warto zapytać wśród kolegów, którzy też kibicują Arsenalowi i razem dokonać znacznych zakupów. T-shirt i szalik to podstawa każdego kibica. Lista różnych akcesoriów, które da się zakupić, jest o wiele dłuższa. Jeśli naprawdę kochamy tę drużynę, to możemy kupić pokrowiec na telefon, brelok do kluczy, kubki do herbaty i nawet wycieraczkę pod drzwi wejściowe do mieszkania. Wszyscy nasi goście już przy przekraczaniu progu będą wiedzieć, że oto wkraczają do mieszkania prawdziwego fana. Jeśli będziemy pewnego dnia w Londynie, to na pewno musimy poświęcić przynajmniej chwilę na odwiedzenie ich normalnego sklepu, który znajduje się przy Hornsey Road.


Na szczęście dla wszystkich kibiców jest on otwarty także w niedzielę. Będziemy mogli nabyć tam nie tylko wspomniane wcześniej gadżety, ale nawet bluzy i pełny strój sportowy włącznie ze spodenkami i skarpetkami.