Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Jak w dobie prostego dostępu do internetu stworzyć oryginalny film reklamowy?

Artykuły

Powszechność nowych technologii w gałęzi reklamowej oraz łatwość dostępu do nich z powodu względnie niskich dla zwykłego konsumenta cen spowodowały, że we współczesnych czasach prawie każda, nawet niewielka, firma może zamówić profesjonalny film reklamowy.

Jak wybić się z tłumu?

filmowanie z góry
Author: Karol K
Source: http://www.flickr.com
Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy zajmującej się produkcją tego typu spotów z wykorzystaniem dronów. wideofilmowanie kraków z lotu ptaka niesie za sobą możliwość ukazania Państwa obiektu z szerokiej perspektywy. Z omawianego rozwiązania czerpią zazwyczaj pensjonaty, centra sportowe, pałacyki, czy chociażby gospodarstwa agroturystyczne.Zdjęcia z powietrza pozwalają na przedstawienie okolicy - co może stanowić doskonałe tło dla prezentacji. Rozbudza ono ponadto ciekawość oglądającego, ze względu na perspektywę zazwyczaj dla ludzi nieprzystępną.

Ale przecież prezentacja obiektów związanych z szeroko pojeta turystyką i sportowych, to jedynie mała część tego, w jakim celu mamy możliwość wykorzystania drona. Często z omawianej tu oferty ochoczo korzystają także urzędy miasta, producenci teledysków, czy narzeczeni planujący wyjątkowy ślub. Wybierając producenta naszego filmu, powinniśmy zapytać o to, jakim rodzajem sprzętu dysponuje, a tu warto przeczytać. Koszty za godzinę materiału są dyktowane popytem, a zatem niemal identyczne w większości firm.

Widok z lotu ptaka na fabrykę
Author: Henrik Mayor
Source: http://www.flickr.com
Ale rodzaj aparatu, oraz samego koptera, lub chociażby osprzętu, potrafią spowodować wyraźne różnice w jakości obrazu. Wygodnie jest także poprosić o portfolio i tą drogą sprawdzić, czy oferta danego operatora spełnia nasze oczekiwania.

Reasumując, mamy pewność, że nasz spot, wyprodukowany w omawiany sposób będzie idealnym projektem i przyniesie naszemu oglądającemu możliwość odbioru rzeczy, które będą dla niego zaskoczeniem. Co za tym idzie, osiągniemy postawiony na początku cel wyróżnienia się na tle konkurencji.