Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Jak spędzić niezapomniany czas zimową porą?

Artykuły

Wakacje to ten okres w roku, na który wyczekuje się z niecierpliwością. Piękna pogoda, urlop i kontakt ze znajomymi – to wszystko sprawia, że możemy się zrelaksować i pobawić wraz z najbliższymi. Wakacje jednak ekspresowo mijają, tak, że nierzadko nie zdążymy w pełni wypocząć i odetchnąć od codziennych obowiązków. Nic natomiast nie stoi na przeszkodzie, by świetnie bawić się również zimą.
śnieg
Author: Ingrid Kreuz
Source: http://www.flickr.com
Co prawda nie mamy jak się poopalać czy wylegiwać na plaży całymi dniami (chyba że oczywiście pojedziemy na wycieczkę w egzotyczne strony), jednak możemy skorzystać z szeregu atrakcji, które pozwolą na odrobinę zimowego szaleństwa i które po prostu dadzą okazję do zabawy.Niewątpliwie jedną z licznych możliwości jeżeli chodzi o atrakcje na zimę jest uprawianie zimowych sportów. W ten sposób spędzamy czas niezwykle aktywnie, ale nasz organizm regeneruje się a my jesteśmy szczęśliwsi, ponieważ podczas wykonywania takiego wysiłku fizycznego uwalniają się endorfiny, które mają wpływ na polepszenie nastroju.Stąd też jazda na nartach, łyżwach czy też zjazdy na zwykłych sankach przynoszą samą radość więc warto to wykorzystać. Zimową porą jednak nic tak bardzo nie raduje jak możliwość uczestnictwa w kuligu. I w błędzie jest ten, kto sądzi, że w kuligu można brać udział tylko jadąc w góry, czy na wieś do swoich dziadków. W zasadzie w każdym mieście możemy zorganizować tego rodzaju zabawę. Jeśli chodzi o kulig, Warszawa, Opole, Łódź, czy każde inne miasto oferuje możliwość skorzystania z jednego lub gdańsk wakacje kilku zaprzęgów konnych z załączonymi saniami. Mnóstwo informacji o tym znajdziesz tutaj: .


śnieg
Author: Susanne Tofern
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli przygotowujemy kulig z grupą przyjaciół możemy przygotować dodatkowo zimowe ognisko z pieczonymi ziemniakami i muzyką w tle. Wiele firm oferujących tego typu przejazdy zapewnia dostęp do stosownie przygotowanego na ten cel miejsca, w okolicy którego znajduje się także wzniesienie do zjazdów sankami. Kulig to atrakcja, którą długo się pamięta i która pozwala zapomnieć o codzienności. Cudownie i sielsko spędzone chwile razem z najbliższymi czy przyjaciółmi możliwe są więc nie tylko w lecie, ale również śnieżną, zimową porą. Należy tylko dobrze zorganizować sobie czas i pozytywnie się nastroić.