Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Czym kierować się idąc do marketu po narty oraz jakie będą najtańsze?

Artykuły

Osoby które lubią jeździć na deskach, co roku stają przed wyborem jakie kupić, żeby speniały wszelkie nasze wymagania.


Na początku należy rozstrzygnąć jakiego rodzaju narty pragniemy mieć.
poduszkowiec
Author: www.powersport.pl
Source: www.powersport.pl


Dzisiaj ich wybór jest olbrzymi. Spółki wytwarzające deski ścigają się w przyciągnięciu odbiorcy, jednak należy zastanowić się do czego będą one nam służyły. Jazda na nartach głównie opiera się na skręcaniu. Na skrętność nart wpływa kilka warunków.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Jeśli tak, to zobacz bez zwłoki, co znajdziesz w najświeższym wpisie (http://proformasport.pl/) - on również zapewne okaże się warty uwagi.

Jednym z takich czynników jest kształt nart. Jeżeli narta będzie bardziej wcięta, tym prościej można wprowadzić ją w skręt. Kolejną cechą jest sztywność. Im narta sztywniejsza, tym trudniej wprowadzić ją w skręt, ale jest stabilniejsza w skręcie oraz jeździe na wprost. Nim udamy się do sklepu, musimy przetestować własną formę. Jeżeli uprawiamy regularnie sport, ćwiczymy, to możemy być pewni, że będziemy robili niezwłoczne postępy w narciarstwie. Tego typu jazda na deskach to forma fitnessu na dworze. Wtedy śmiało możemy poszukiwać nart, które będą wymagać znaczniejszej siły fizycznej, jednak również będą pozwalać na szybszą jazdę po stoku.


wysiłek
Author: www.123rowery.pl


Jazda na nartach może zostać również traktowana stricte turystycznie. Mamy wtedy możliwość podziwiać piękne widoki. Można by przy sposobności poprawić swoją formę fizyczną. W mniejszym stopniu sztywne narty są przeznaczone dla ludzi, którzy zaczynają swoją przygodę z narciarstwem. Są one przeważnie mniej kosztowne.
Dzieję się tak z tego powodu, że aby wyprodukować bardziej sztywną nartę trzeba zastosować droższych technologii. Ci, którzy nieźle jeżdżą na nartach, mogą wybrać takie, które mają ich wzrost.