Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/efreestyle.pl/includes/menu.inc).

Czy dobrze jest grać w obecne gry w internecie?

Artykuły

Dzisiaj trudno się obejść bez komputera albo innego mobilnego urządzenia z dostępem do internetu. Sprzęty elektroniczne nie służą tylko do pracy, ale również w ogromnym stopniu do zabawy. Jedną z wyjątkowo uznanych rozrywek są gry internetowe. Czy dobrze jest zostać ich miłośnikiem i dlaczego tak wiele osób za nimi przepada?
gry online
Author: Saiko Weiss
Source: http://www.flickr.com
Podstawowym powodem jest możliwość zintegrowania się z innymi użytkownikami. Chociaż w grze stajemy się z reguły innymi postaciami i decydujemy się na odpowiadające nam wcielenie, to doceniamy grę z prawdziwymi ludźmi, którzy przeżywają rozgrywki w jednakowym stopniu, co my. Gry towarzysta, choć dzieją się w sieci, to łączą i ułatwiają nawiązywanie kontaktów. Niekiedy parę minut wspólnej gry wystarczy, by kogoś polubić i chcieć stworzyć z nim zgrany duet

Po drugie, mamy łatwy dostęp do internetowych rozrywek. Możemy decydować się na rozmaite gry. Superbohater to postać, którą od zawsze chciałeś być? Nic łatwiejszego, wystarczy wyszukać grę o mocarzach i już można ratować świat. Wiele gier jest za darmo, co jest szczególnie istotne dla młodych graczy, jakim mogłoby nie wystarczyć kieszonkowego na takie wydatki. Niebywale lubiana jest też gra Urban Rivals, która, co najważniejsze, jest dostępna nie tylko na komputer, lecz także na sprzęty mobilne. Gracze zbierają kolekcjonerskie karty, jakie stanowią konkretnych bohaterów i uczestniczą potem w walkach. Kto wygra? To nigdy nie jest przesądzone.

Zafrapował Cię omawiany post? Jeżeli tak, to na pewno zainteresuje Cię również ten wiarygodny tekst (http://www.magazynauto.pl/porady/wyjazd-za-granice-cudzym-samochodem,aid,2346) - on nawiązuje do opisywanej problematyki.

Trzeba po prostu zostać najlepszym.Gry online (kliknij) mają również niewątpliwy wpływ na rozwój racjonalnego myślenia. Gracz musi często zdobywać wiedzę co do określonych dyscyplin związanych z tematyką gry, podejmować właściwe decyzje i przewidywać reakcje innych osób. Dodatkowo gry rozwijają spostrzegawczość, uczą cierpliwości oraz zdrowego współzawodnictwa i podporządkowywania się regułom wyznaczonym w grze, inaczej konto gracza może być zablokowane.


gry online
Author: Enrico Strocchi
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli do tej pory nie przepadaliśmy za graniem na komputerze, dobrze jest zacząć od bezpłatnych rozgrywek, aby zweryfikować czy to dobra zabawa dla nas. Inaczej zmarnujemy jedynie gotówkę - chociaż nie będą to duże kwoty, to nie warto ich marnować. Gry towarzystwa w internecie mogą być w istocie fajnym sposobem na spędzanie wolnego czasu.